آلبوم موسیقی فیلم «تمارض» با آهنگسازی «بامداد افشار» منتشر شد

آلبوم موسیقی فیلم «تمارض» با آهنگسازی «بامداد افشار» و تهیه کنندگی شرکت «هیچ فیلم»، راهی بازار موسیقی شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق سایت «ریتمو»، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

آلبوم «تمارض» نام مجموعه ایست که برای فیلمی با این نام، توسط «بامداد افشار» آهنگسازی شده و در قالب ۱۲ قطعه «تصورات یک مکالمه»، «بارگذاری»، «امشب»، «تمارض»، «فهرست»، «قفل»، «بازگشت به خانه»، «خالی»، «کپی»، «ایست و حرکت»، «اسی» و «آریس، عبد و وحید»، آلبوم شده است و ژانر آن موسیقی الکترونیک است.

قطعه «امشب» از این آلبوم را «فرآواز» خوانده و محسن کامران جم (گیتار الکترونیک)، افشین اسفندیاری (پیانو)، کاوه ستاری (سازهای الکترونیک)، امید سعیدی(سازهای کوبه‌ای) نوازندگان قطعات هستند. همچنین «گیتا یاسری» سرپرستی گروه کر را بر عهده دارد و «میرو نظریان»، «درو نظریان»، «النی آراکلیان»، «برندا بگینیان»، «وانه بابومی» و «آلین پازک» اعضای گروه کُر هستند.

فیلم «تمارض» به کارگردانی «عبد آبست» ساخته شده و «هیچ فیلم»، تهیه کننده آن بوده است.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی فیلم «تمارض» به آهنگسازی «بامداد افشار»، راهی بازار موسیقی شده و علاقمندان می توانند نسخه اصلی و فیزیکی اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.

About حسین رحتی

Check Also

نوا به آهنگسازی سالار ایوبی منتشر شد

قطعه بی کلام نوا به آهنگسازی سالار ایوبی، منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار …

دیدگاهتان را بنویسید