کنسرت همزبانیِ گروه موسیقی همایون به روی صحنه رفت | گزارش تصویری

شاهرخ رنجکش و سروش مظفری
شاهرخ رنجکش و سروش مظفری

کنسرت همزبانیِ گروه موسیقی همایون به سرپرستی حسین پرنیا و خوانندگی سروش مظفری، در سالن سوره حوزه هنری برگزار شد.

به نقل از شاهرخ رنجکش مدیر هنری این گروه: «کنسرت همزبانی در تاریخ ۲۵ آبان ماه در سالن سوره بروی صحنه رفت و علاقمندان موسیقی ایرانی ، شبی خاطره انگیز و رویایی را تجربه کردند. این کنسرت پر از حس و پند و اندرز همراه با معنویت خاصی بود، طوری که شب سرد پاییزی را با لبخند و رضایت علاقمندان، به گرمای معنوی و عاشقانه تبدیل کرد.»

وی افزود: «تنظیم و آهنگسازی حسین پرنیا مانند همیشه سراپا شور و احساس بود. بداهه خوانی سروش مظفری که از خوانندگان و ردیف دانان خوب کشور می باشد گرما و حس خاصی به محفل همزبانی داد . تلفیق شعر و آواز ، و احساس و ارائه درست اشعار از مشخصه های ممتاز این خواننده بود. گروه همایون در کنسرت همزبانی میزبان اساتیدی چون مجید درخشانی، صدیق تعریف، استاد فاضل جمشیدی، هادی منتظری، حسینی، گلستانی، شیرچی (خوشنویس) ، ماچیانی (نگارگر)، عباسپور (شاعر)، سفیر ساحل عاج و رییس روابط دوستی ایران و ساحل عاج و دیگر عزیزان بود.»

رنجکش از برگزاری کنسرتی با استاد مجید درخشانی در آینده نزدیک خبر داد و در پایان خاطر نشان کرد: « از همه عزیزانی که در همزبانی با ما همراه و همدل شدند و حمایت کردند سپاسمندم، سعی من در برگزاری کنسرت، شناساندن و اجرای موسیقی فاخر و ریشه دار کلاسیک دستگاهی ایران برای علاقمندان اصلی این هنر است و امید دارم که به آن دست پیدا کنم.»

در ادامه و از اینجا عکسهای شقایق کوهی از این کنسرت را می توانید از سایت موسیقی ایرانیان مشاهده کنید.

About حسین رحتی

Check Also

نوا به آهنگسازی سالار ایوبی منتشر شد

قطعه بی کلام نوا به آهنگسازی سالار ایوبی، منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار …

دیدگاهتان را بنویسید