برگزاری سلسله کارگاه‌های آموزشی موسیقی ایرانی به همت موسسه آوای هنر ایل قشقایی

سلسله کارگاه‌های آموزشی موسیقی ایرانی، به همت موسسه آوای هنر ایل قشقایی و با حضور نخبه‌ای از اساتید مطرح کشورمان برگزار می شود.

این کارگاه‌ها در چندین دوره‌ و در قالب‌های متنوع به صورت تخصصی و حرفه‌ای از جمله کارگاه تخصصی آموزش ساز سنتور با تدریس محمد موحدنیا (سوم اسفند ماه ۱۴۰۰)، کارگاه آموزشی ساز تنبور با تدریس آرش شهریاری (پنجم اسفند ماه ۱۴۰۰) و کارگاه آموزشی ساز تنبک با تدریس آرش فرهنگ فر (هفتم اسفند ماه ۱۴۰۰) با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و ارائه کارت تزریق دو دوز واکسن توسط برگزارکنندگان و مخاطبان، در هتل زندیه شهر شیراز ارائه و برگزار می‌گردد.

شایان ذکر است که موسسه آوای هنر ایل قشقایی پیش از این نیز اواسط بهمن ماه، کارگاه تخصصی آموزش عود با تدریس حسین بهروزی‌نیا، کارگاه تخصصی آموزش آواز سنتی با تدریس علی جهاندار و کارگاه تخصصی آموزش تار و سه تار با تدریس کیوان ساکت را برای هنرجویان در شیراز برگزار کرده بود که با استقبال علاقمندان روبرو شد.

علاقه‌مندان می‌توانند طی تماس تلفنی با ۰۷۱۳۶۲۹۲۱۸۰ و یا ارسال پیام به شماره همراه ۰۹۱۶۴۹۰۳۳۰۸ نسبت به دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام اقدام کنند.

About حسین رحتی

Check Also

انتخاب شرکت تولیدی مهراصل به عنوان واحد تولیدی و فعال منتخب حفاظت از محیط زیست

اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در راستای شعار جهش تولید و حفظ محیط …

دیدگاهتان را بنویسید